Używasz TAK papieru toaletowego? Ten błąd może powodować CHOROBĘ!

Używasz papieru toaletowego w ten sposób? Jeśli tak to właśnie przez to mogłeś zostać zaatakowany przez chorobę!

 

Wieszanie papieru toaletowego to z pozoru błaha rzecz. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że popularny błąd ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Koniecznie zwróćcie na to uwagę.

Choroba może zaatakować nas, jeśli popełniamy ten popularny błąd podczas używania papieru toaletowego. Tym samym narażamy się na atak groźnych bakterii.

W naszej łazience znajduje się  ogrom bakterii. Według badań nie pozbywamy się ich nawet regularnie sprzątając toaletę. Wiele rodzajów bakterii spotykamy na drzwiach, ścianach, podłogach czy kranach. Zatem najlepiej papier toaletowy wieszać listkiem do zewnątrz.

Dzięki temu zmniejszymy ryzyko dotknięcia ściany przez nasze dłonie. Na niej może znajdować się bardzo wiele groźnych zarazków oraz m.in. bakterie E.coli. Nawet listek papieru stukając się ze ścianą może przejąć bakterie, które potem znajdą się na naszym organizmie.

Niegdyś magazyn The Independent zbadał, że wieszanie papieru toaletowego do wewnątrz lub na zewnątrz wpływa nie tylko na zdrowie, ale i na naszą osobowość :

 Komentarze