negocjator

[VIDEO] Był pierwowzorem Gebelsa z Pitbulla i napisał „Spowiedź psa”. Teraz słynny policyjny negocjator próbuje swych sił na YouTube!

Dariusza Lorantego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Były policjant, szanowany ekspert ds. bezpieczeństwa, którego często możemy zobaczyć w mediach. Jego życiorys był na tyle barwny, że elementy Patryk Vega zawarł w kultowym już serialu „Pitbull”. Sam Loranty wydał zaś już dwie książki dotyczące swoich policyjnych doświadczeń. Teraz startuje z nową aktywnością – został YouTuberem!

Jak widzimy, kanał Dariusza Lorantego dopiero startuje – znajdziemy na nim zaledwie kilka filmów, ale wiemy też, że wkrótce ma być ich znacznie więcej. Ekspert tym razem zajmuje się nie tylko tematyką bezpieczeństwa czy policji, ale też komentowaniem bieżącej polityki.

 

ZOBACZ:  Sosnowiec: poszła na groby bliskich, w biały dzień skonała w męczarniach. Sprawcy nigdy nie odnaleziono!

 

Na kanale Lorantego znajdziemy bardzo ciekawe nagrania dotyczące domniemanej sex-afery w PiS, zamachu w Nowej Zelandii, strajku nauczycieli i kilku innych. Zachęcamy Was do odwiedzin, subskrypcji i oglądania KANAŁU DARIUSZA LORANTEGO [ZOBACZ WIĘCEJ] 

 

A poniżej – najbardziej aktualny film dotyczący strajku nauczycieli, opowiedzianego z nieco innej strony niż przedstawia to spora część mediów:

 

 

youtube.com foto: screenshot/net media tvKomentarze