[VIDEO] Husky przez przypadek uderzył dziecko, to co stało się później…

milperthusky to popularny kanał na youtubie, na którym można śledzić losy dwóch uroczych piesków rasy husky. Opublikowany tydzień temu film skradł serca wielu widzów i tym samym nabił prawie 9 milionów wyświetleń.

Husky o imieniu Millie przez przypadek uderzyła łapą dziecko. Dziecko co prawda bardziej się wystraszyło niż odniosło jakieś obrażenia, ale tego typu sytuacje zdecydowanie każdy rodzić wolałby uniknąć.

Właściciel kanału często podkreśla jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo w przypadku życia razem ze zwierzętami. Nagranie wrzucone do sieci zwraca uwagę na to, że posiadając zwierzęta jesteśmy narażeni na pewne przykre sytuacje.

Husky, których życie śledzimy na kanale milperthusky zdają się być bardzo dobrze wychowane. W niejednym filmie mogliśmy zobaczyć jak bardzo silną więź mają ze swoimi domownikami.

Podejście właściciela może nas dziwić, bo jak sam zauważa: „Wielu ludzi w tego typu sytuacji nakrzyczałoby na psa. Albo nawet go uderzyło. Nie. To nie jest wina psa. To nie jest wina dziecka. Wypadki czasami się zdarzają.”.

Choć cała sytuacja jest nieprzyjemna, to reakcja psa chwyta za serce. Millie od razu zdaje sobie sprawę z tego że wyrządziło jakąś krzywdę i.. przeprasza. Zobaczcie sami!

 

Zobacz też: [VIDEO] O włos od tragedii! Pies niczym superbohater uratował…

Źródło: youtube @milperthusky
Źródło zdjęcia: youtube @milperthuskyKomentarze