[VIDEO] Kierowca Audi pokazał jak nie jeździć po rondzie! To co zrobił będzie mu się śniło po nocach!

kierowca

Do nietypowego wypadku doszło w piątek 10 maja po godzinie 11 na rondzie im. Kazimierza Odrzygoździa w Radzyniu Podlaskim. 18-letni kierowca Audi tak szybko jechał po rondzie, że manewr zakończył na latarni! Warto podkreślić, że panowały wtedy niekorzystne warunki drogowe, było ślisko i padał deszcz. Młody mężczyzna również nie miał zbyt dużego doświadczenia za kółkiem. Prawo jazdy odebrał raptem 3 miesiące wcześniej.

Od początku nagrania widać, że kierowca Audi A 4 dość żwawo wjeżdża na rondo. Niestety pośpiech okazał się złym doradcą i 18-latek zbyt mocno przecenił swoje możliwości. Kiedy zjeżdżał z ronda uderzył w latarnię przed przejściem dla pieszych. Na szczęście w przeciwieństwie do samochodu, którym nie dało się kontynuować jazdy młodemu kierowcy i jego czterem kolegom nic się nie stało.

 

ZOBACZ:[FOTO] Słynny piłkarz robił „to” w samochodzie! Wszystko skończyło się dla niego tragicznie!

 

Chwilę po kolizji z latarnią na miejsce przyjechali policjanci z radzyńskiej drogówki. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że chłopak przecenił swoje możliwości i nie dostosował prędkości do panujących warunków pogodowych. Auto straciło przyczepność i doszło do wypadku. Trzeźwy 18-latek za spowodowanie kolizji i uszkodzenie latarni został ukarany mandatem.

 

 

 

źródła: se.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 

 Komentarze