[VIDEO] Koszmar na hinduskim festiwalu: kobieta upadła twarzą wprost w rozżarzone węgle!

Podczas gdy my świętowaliśmy 21 marca nadejście wiosny. Hindusi obchodzili wtedy święto Holi – swoją własną wariacje na ten temat. Setki pielgrzymów przybyły do miasta Joipur w Radżastanie, gdzie wspólnie brali udział w festiwalu. Tyleż porywającym, co niebezpiecznym!

Europejczykom główne atrakcje festiwalu Holi może kojarzyć się z rozpowszechnionymi u nas Festiwalami Kolorów, które w prostej linii czerpią z hinduskich tradycji związanych z tym świętem. Ale oprócz obsypywania się kolorowym proszkiem i oblewania farbami Hindusi lubią też przechodzić przez rozżarzone węgle!

 

ZOBACZ: Piękna blond Rosjanka i lód – to nie mogło się udać! A co gorsza, skończyło się boleśnie… [VIDEO]

 

W pierwszej części filmu widzimy przygotowania do rytuału, podczas których wypala się materiał przygotowany do „ognistego spaceru”. Potem przychodzi czas na przebieganie przez ogień przez kolejne osoby. W tym na naszą bohaterkę.

 

Kobieta po pierwszym kroku w węglach traci równowagę i upada wprost w rozgrzane do czerwoności węgle! Mimo szybkiej reakcji wszystkich dookoła przez kilka długich sekund wygrzebuje się z ognia.

 

 

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że… kobiecie nic się nie stało! Po otrzepaniu z popiołu widać, że jest przerażona i zszokowana, ale praktycznie nie odniosła żadnych obrażeń! Wiedzieliśmy o tym, że podeszwy stóp są dość odporne i zgrabne przejście przez węgle może się udać niemal każdemu, jednak nie sądziliśmy, że upadek w rozżarzone węgle może nieść za sobą tak mało konsekwencji!

 

liveleak.com

 Komentarze