[VIDEO] Krwawa rzeź podczas meczu! Piłkarz ciął swoich rywali żyletką tylko dlatego, że nienawidzi (…)!

Prawdziwy horror podczas meczu trzeciej ligi tureckiej przeżyli piłkarze drużyny Sakaryaspor. Wszystko za sprawą piłkarza drużyny gospodarzy, Mansura Calara. Zawodnik Ameds Sk od samego początku był wrogo nastawiony wobec zawodników gości i zgotował im krwawą rzeź. 33-latek zabrał ze sobą żyletkę i miał jasny cel, skrzywdzić jak najwięcej rywali!

 

 

Mimo protestów zawodników Sakaryaspor i widocznych śladów skaleczeń na ich ciałach sędzia nie reagował i nie usunął Calara z boiska. Dopiero nagrania z meczu i zdjęcia obrażeń rozwiały wszelkie wątpliwości. Wyraźnie widać jak 33-latek rani piłkarzy gości ostrym przedmiotem. Na szczęście ekscesy zawodnika nie ujdą mu na sucho, ponieważ sprawą zajęła się turecka federacja piłkarska.

 

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Mansur Calar jest Kurdem i nienawidzi prezydenta Turcji Recepa Erdogana stąd agresja wymierzona w piłkarzy z Adapazari. Miasto uchodzi za bastion poparcia głowy państwa. Warto dodać, że drużyna Amed SK to zespół ze stolicy Kurdystanu. Mecze między tymi zespołami od zawsze uchodziły za spotkania podwyższonego ryzyka, jednak po ostatnich wydarzeniach federacja rozważa organizację konfrontacji między drużynami na neutralnym terenie.

 

 

źródła: dailymail.com, foto youtube.com

 


Komentarze