VIDEO, na którym TAŃCZĄ LEWANDOWSCY i szokująca reakcja internautów

VIDEO, na którym TAŃCZĄ LEWANDOWSCY i szokująca reakcja internautów
Słynne wesele Natalii Sobczyk i Mateusza Jurkowskiego, a na nim Anna i Robert Lewandowscy.

 
Zdjęcia Ani Lewandowskiej w żółtej sukience obiegły cały internet, teraz przyszedł czas na video. Plotek chwali się, że video, którym tańczą Lewandowscy jest dostępne tylko w ich serwisie. Życie młodych i pięknych celebrytów stanowi rozrywkę dla tysięcy internautów i pożywkę dla portali plotkarskich, z których jak widać korzystają nie tylko kochający ponad wszystko Anię i Roberta internauci. 
 
 
Unikalne video to trwający zaledwie jedną minutę trailer weselnego filmu, na którym dosłownie przez chwilę możemy dostrzec tańczących na parkiecie Lewandowskich. Okazuje się, że ciekawy był nie tylko filmik, ale również burzliwa dyskusja internautów.
 
 
 Naprawdę tańczyli na weselu? To rzeczywiście zachowali się bardzo oryginalnie i nieszablonowo… I jeszcze znaleźli czas, pomimo tego, że z dzieckiem! Och! Ach! Uch! Niesamowici ludzie!!! Są na weselu i tańczą! Ach i ta żółta suknia, ach i te rzekomo karmiące piersi!!! Niesamowite widoki! Zaraz zemdleje z wrażenia, to już się dziejeeeee – czytamy w jednym z komentarzy.  A kiedy film na którym Lewandowscy puszczają pawia ?; Anka z wisami do pasa! Cycki ma jak naleśniki! – komentują internauci. 
 
źródło: plotek
fot.: screen: plotekinstagram 
kg
 
 
 


Komentarze