modelka pośladek

[VIDEO] Modelka chciała mieć zdjęcia na rajskiej plaży. Została ugryziona w pośladek!

Instagramerki muszą czasem ponieść wielkie wyrzeczenia aby wykonać idealne zdjęć na swój profil. Zazwyczaj jest to kwestia odpowiedniego kadru, stroju, czy makijażu. Jednak tym razem wenezuelska modelka miała zupełnie inny problem. Została bezczelnie zaatakowana i ugryziona w pośladek!

Michelle Lewin to 32-letnia instruktorka fitness, której profil na instagramie śledzi aż 13,5 miliona obserwujących! Nie dziwota, że filmik, który wrzuciła wczoraj obejrzało już prawie 6 milionów osób.

 

ZOBACZ: Na co dzień skromna pielęgniarka. Pod kitlem skrywa wspaniałe ciało i pasję! [FOTO]

 

Lewin pojechała na Bahamy na mały urlop. Chciała wypocząć w rajskich warunkach i zrobić kilka ciekawych zdjęć. Trafiła np. na plażę, którą upodobały sobie też dzikie świnie. Gdy modelka weszła między nie, jedno ze zwierząt zainteresowało się kształtnym pośladkiem 32-latki i… bezceremonialnie spróbowało wziąć gryza! Przerażona Michelle uciekła od świń.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🐷🤨🤷🏼‍♀️😂

Post udostępniony przez Michelle Lewin (@michelle_lewin)

 

Druga z teorii głosi, że świnki chciały przegonić atencjuszkę. A Wy jak myślicie? Jedno jest pewne – nawet jeśli zdjęcie się nie udało, to Lewin swój cel – zasięgi na Instagramie – osiągnęła. To video już staje się viralem!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dear coffee. You have one job. Now get to work.

Post udostępniony przez Michelle Lewin (@michelle_lewin)

 

instagram.com/ foto: instagram/screenshot


Komentarze