[VIDEO] Nie było go stać na posiłek, więc oddał dziecko w zastaw!!!

Do sieci wpłynęło szokujące nagranie z Chin. Ojciec oddał dziecko w zastaw restauracji, miał odebrać córkę następnego dnia. Niestety nie pojawił się i o sprawie została poinformowana policja.

Na nagraniu widzimy mężczyznę w restauracji i wałęsające się za nim dziecko. W pewnym momencie rozlega się wielki płacz, a mężczyzna wychodzi z lokalu.

 

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna skonsumował posiłek jednak nie miał pieniędzy żeby za niego zapłacić. Nie myśląc długo postanowił zostawić 2-letnią córką w zastaw i wrócić po nią następnego dnia – ale już z pieniędzmi. „Zostawię ją tu w zastaw. Wrócę jutro już z pieniędzmi.”

 

Roztrzęsiona dziewczynka zaczęła płakać, ale uspokoiła się gdy właściciel restauracji ją nakarmił. „Posadziliśmy dziewczynkę w kuchni i daliśmy jej butelkę mleka sojowego.”

 

Pracownicy restauracji poinformowali o incydencie policję. Ojciec znalazł się po jakimś czasie – był zszokowany tym, że właściciel restauracji poinformował o sprawie służby. Mężczyzna udał się na policję żeby odebrać przebywającą tam 2-latkę. Zanim została mu wydana musiał wysłuchać o funkcjonariuszy „surowy wykład”.

 

Zobacz też: Nosisz brodę? Prawdopodobnie pies nosi mnie zarazków od ciebie

Źródło: youtube @The AIO Entertainment, storypick
Żródło zdjęcia: youtube @The AIO EntertainmentKomentarze