[VIDEO] Pilot awionetki postraszył kierowców na S3. Co ona wyrabiał?!

Przerażeni kierowcy myśleli, że pilot awionetki zaraz wyląduje im na głowach. Niektórzy zjeżdżali na pobocze i robili miejsce do lądowania dla maszyny. Takie manewry mogły zakończyć się tragicznym karambolem. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że pilot awionetki najpewniej tylko się wydurniał.

Niecodzienną sytuację uchwyciły samochodowe rejestratory kierowców, którzy podróżowali 17 lutego drogą S3 z Gorzowa Wielkopolskiego do Skwierzyny. Pilot małej awionetki kilkukrotnie schodził nad samą drogę i leciał wzdłuż niej na wysokości kilku metrów. Raz omal nie uderzyła w wiadukt!

 

 

ZOBACZ: PIES czy KOT? Uczeni już wiedzą, które z tych zwierząt jest MĄDRZEJSZE! Jeśli miałeś wątpliwości – te dane je rozwiewają

 

Pilot powtarzał swój manewr kilka razy. Policja nie ma wątpliwości, że takie działanie to zwykłe nieodpowiedzialne piractwo lotnicze.

 

Zachowanie pilota to skrajna nieodpowiedzialność i powietrzne piractwo. Gdyby samolot spadł na drogę doszłoby do tragedii

 

– powiedział „Faktowi” nadkomisarz Adam Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Służby czekają na zgłoszenia świadków i szukają nieodpowiedzialnego pilota.

 

fakt.pl/ youtube/screenshot/ kwiatano pl/poscigi.plKomentarze