[VIDEO] Policjanci spotkali gościa z fotelem na głowie. Jego historia wyrwie cię z butów ze śmiechu!

Co tu się stało? Pojęcia nie mamy. Ale to, co przeżył ten patrol policjantów z pewnością nie zdarza się codziennie. Oto zobaczyli przed sobą mężczyznę, który szedł po ulicy z fotelem na głowie. Wyglądało to co najmniej dziwnie, dlatego postanowili zainterweniować. Jeden z funkcjonariuszy postanowił wszystko nagrać. Filmik trafił do sieci.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna powiedział, że „robi krening”, co zapewne miało znaczyć „trening”. Rzekomo na równowagę i to już dziesiąta runda tego nietypowego ćwiczenia!

ZOBACZ TEŻ: To co nosisz w portfelu, to prawdziwa bomba biologiczna! Naukowcy nie mają złudzeń – można się mocno pochorować

 

Jak widzicie dodatkowo gość „nie jest pijany, jest trzeźwy, no jeszcze chyba”, a dodatkowo kamienie też ma swoje – jeśli ktoś np. myślałby, że mógłby je ukraść!

 

Co działo się potem – nie mamy pojęcia. Ale sądzimy, że panowie policjanci i tak pewnie spisali dziwnego delikwenta – szczerze mówiąc jeśli nie była to jakaś choroba psychiczna to musiały to być mocne narkotyki!Komentarze