[VIDEO] Pompy z siłowni kontra zawodnicy wschodnich sztuk walki! Wynik tego starcia was zaskoczy!

[VIDEO] Pompy z siłowni kontra zawodnicy wschodnich sztuk walki! Wynik tego starcia was zaskoczy!

Do zaskakującego starcia doszło w jednym z szanghajskich centrów handlowych w Chinach. Do starcia na gołe pięści stanęli zawodnicy mieszanych sztuk walki (MMA), ostro trenujący na siłowni z chłopakami uprawiającymi wschodnie sztuki walki (karate i taekwondo). Przyczyną awantury okazały się ulotki jakie pod siłownią rozdawali mężczyźni w białych szatach. Ich zachowanie mocno zdenerwowało napakowanych Azjatów.

Do bijatyki doszło na początku maja. Cała akcja rozegrała się na drugim piętrze galerii handlowej w Szanghaju. Kiedy chłopaki z siłowni zauważyli grupę zawodników taekwondo rozdających ulotki pod ich siłownią nie namyślali się długo i wybiegli aby zrobić z nimi porządek. W awanturze brało udział prawie 40 mężczyzn. Starcie na gołe pięści zakończyło się zaskakującym wynikiem.

 

 

ZOBACZ:[WIDEO] Przepiękna blondynka ćwiczyła ze sztangą na siłowni. To co się wydarzyło zapamięta do końca życia

 

 

Okazało się, że zawodnicy trenujący wschodnie sztuki walki nie mieli żadnych szans z napakowanymi zawodnikami MMA, którzy w kilkadziesiąt sekund zrobili z nimi porządek. Na nagraniu widać poobijanych mężczyzn w białych strojach. Internauci zastanawiają się czy ćwiczenie sztuk samoobrony ma jakikolwiek sens. Po tym co się stało w galerii nie ma się co dziwić, że wielu na poważne wątpliwości.

 

 

 

źródła: fakt.pl, youtube.com foto youtube.com

 

.Komentarze