[VIDEO] Poznali się podczas II wojny światowej! Po 75 latach rozłąki zakochani spotkali się w zaskakujących okolicznościach!

O tym żeby nigdy nie tracić nadziei przekonał się 99-letni Kara Troy Robbins. Mężczyzna jest weteranem II wojny światowej i brał udział w słynnej inwazji aliantów na Normandię. Przy okazji kręcenia dokumentu opisującego to wydarzenie były żołnierz przyznał, że 75 lat temu przez dwa miesiące pobytu we Francji spotykał się z dziewczyną, którą jeszcze raz chciałby zobaczyć. Okazało się, że jego marzenie udało się spełnić.

W dotarciu do 93-letniej dziś Jeannine pomogli mu dziennikarze, którzy odnaleźli kobietę i zorganizowali ich ponowne spotkanie po 75 latach rozłąki. Pan Robbins początkowo bał się, że jego ukochana nie żyje, na szczęście czarny scenariusz nie sprawdził się! Weteran walk o Normandię nie krył wzruszenia, że ponownie mógł spotkać się ze swoją ukochaną Jeannine, którą przez tyle lat widział tylko na starym czarno-białym zdjęciu.

 

 

 

Kiedy para spotkała się ponownie oboje nie kryli łez wzruszenia. Zarówno Amerykanin jak i Francuska założyli rodziny, jednak ich partnerzy już nie żyją. Kochankowie rozmawiali ze sobą przez blisko 3 godziny, a Robbins zapewnił Ganaye, że zawsze była w jego sercu i nigdy nie przestał ją kochać. Staruszkowie obiecali sobie, że jeśli zdrowie i Bóg im pozwoli to spotkają się po raz kolejny.

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 

Komentarze