[VIDEO] Pracownicy myli okna 250 metrów nad ziemią! Wtedy stało się coś przerażającego!

Niemało strachu najedli się pracownicy firmy sprzątającej z Oklahoma City (USA). Mężczyźni myli okna jednego z ogromnych drapaczy chmur. Kiedy na specjalnej platformie znajdowali się na wysokości 250 metrów zaczął wiać silny wiatr, który trząsł nią i targał we wszystkie strony. Do dramatu doszło na najwyższej kondygnacji budynku, a sytuacja wyglądała naprawdę dramatycznie.

Przechodnie, którzy widzieli całą sytuację i dramat mężczyzn przyznali, że sytuacja wyglądała naprawdę bardzo źle. Pracownicy znajdujący się 250 metrów nad ziemią mogli zginąć, ponieważ platforma kołysała się tak mocno, że wybijała okna w wieżowcu. Gapie, którzy zgromadzili się w pobliżu dostali ostrzeżenie by nie podchodzić do budynku.

 

 

 

Dramat dwóch mężczyzn trwał prawie 45 minut. Na miejsce wezwano jednostki straży pożarnej, którym udało się unieruchomić rozhuśtaną platformę i sprowadzić na płaską powierzchnię budynku. Dopiero wtedy pracownicy myjący okna mogli ją bezpiecznie opuścić. Zdaniem strażaków, za całą sytuację odpowiadał wiejący wiatr. Na szczęście mężczyznom nic się nie stało i wyszli z tego bez szwanku.

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.comKomentarze