[VIDEO] Próbował przejść przez ruchliwą ulicę! Przez przypadek sparaliżował ruch w całym mieście, bo (…)!

Zaskakującą sytuację zarejestrował monitoring w chińskim mieście Zhuhai. Mężczyzna, który stał się głównym bohaterem nagrania próbował sobie skrócić drogę i postanowił przejść przez środek głównej ulicy w mieście. Na swoje nieszczęście zrobił to tak niefortunnie, że całkowicie sparaliżował ruch samochodowy! Chińczyk chciał sforsować barierkę rozdzielającą jezdnię, jednak mówiąc delikatnie trochę mu to nie wyszło.

Mężczyzna zapewne nie zdawał sobie sprawy, że zostanie gwiazdą internetu. Do tej komicznej sytuacji doszło w momencie, gdy Chińczyk jedną nogą był już po drugiej stronie ogrodzenia. Pech chciał, że barierka nie wytrzymała jego ciężaru i niczym kostki domina posypała się na jezdnię na długości kilkudziesięciu metrów. Ruch na jednym z pasów jezdni został niemal natychmiast wstrzymany i zaczęły tworzyć się ogromne korki.

 

ZOBACZ:[VIDEO] Tyle zostaje z samochodu po zderzeniu przy prędkości 200 km/h! Zobacz przerażające nagranie!

 

Nie wiemy jako potoczyły się dalsze losy mężczyzny i czy poniósł jakieś konsekwencje. Jednak po tym co zrobił na pewno musiał czuć się zażenowany, ponieważ przez głupi pomysł zakorkował pół miasta. Miejmy nadzieję, że sytuacja jaka go spotkała sprawi, że już nigdy nie wpadnie na podobnie głupi pomysł.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PX3iAB3-fDM

 

źródła: youtube.com, youtube.com

 Komentarze