[VIDEO] Tragedia wisiała w powietrzu! Matka w ostatniej chwili uratowała życie swojego synka!

synka

Niesamowitym refleksem wykazała się kobieta, która dosłownie w ostatnim momencie uratowała swojego synka! Do tego koszmarnie wyglądającego incydentu doszło w kolumbijskim mieście Medellin. Nagranie pokazuje jak matka i jej maleńki syn wychodzą z windy. Zajęta rozmową kobieta na moment spuszcza z oka swoje dziecko i wtedy dzieje się coś strasznego!

Dramat zakończony happy endem rozegrał się na czwartym piętrze biurowca firmy budowlanej. Wszystko zarejestrowała zainstalowana w budynku kamera monitoringu. Widzimy jak matka i jej syn wychodzą z windy i stoją na korytarzu, gdzie kobieta rozmawia przez telefon. Maluch wykorzystał fakt, że mama była zajęta i podszedł do poręczy. Chwilę później potknął się i zaczął spadać w dół.

 

 

 

Kobieta, u której zadziałał szósty zmysł w sobie tylko znany sposób podbiegła do balustrady i dosłownie w ostatniej chwili złapała dziecko za nogę. Chwilę później z okolicznych biur wybiegają ludzie, którzy usłyszeli wołanie o pomoc przerażonej matki. Na szczęście bohaterska mama wciągnęła dziecko na bezpieczną powierzchnię. Trzeba przyznać, że gdyby nie niesamowity refleks, chłopiec mógł nawet zginąć.

 

 

 

źródła: o2.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

Komentarze