[VIDEO] Trailer 8 sezonu Gry o Tron – fani zacierają ręce. To wideo wgniata w fotel i dużo zdradza!

Jeszcze nieco ponad miesiąc został milionom fanów na całym świecie. 15 kwietnia rozpocznie się emisja finałowego sezonu Gry o Tron – serialu, który spokojnie można nazwać fenomenem ostatnich lat. Właśnie opublikowano trailer, który do reszty rozgrzał zniecierpliwione głowy fanów!

W niespełna dwuminutowym video widzimy wszystkich najważniejszych bohaterów Gry o Tron. Pozostali przy życiu Starkowie Targaryenowie, i Lannisterowie, smoki, wielkie armie – w tym Nieskalanych maszerujących na północ, oraz całą gamę bohaterów drugoplanowych, którzy dożyli do tego momentu.

 

 

Na video widzimy m.in. Aryę Stark, która przed kimś lub czymś ucieka – prawdopodobnie korytarzami Winterfell. Wiele wskazuje też na to, że „największa bitwa w historii telewizji” – jak zapowiedzieli ją twórcy – odbędzie się właśnie pod murami tej twierdzy.

 

ZOBACZ: [VIDEO] Zrobił skuterzyście chamski dowcip. Wszyscy ochrzcili go „jednorożcem” – zobacz czemu!

 

Z drugiej jednak strony w krótkiej migawce widzimy postać Varysa – szpiega i członka Małej Rady, który ukrywa się w podziemiach, zapewne Królewskiej Przystani – nie podejrzewamy go o to, by także wyruszył na północ. Czy to oznacza, że Armia Umarłych dotrze aż tam? Kto ostatecznie zasiądzie na żelaznym tronie? Przekonamy się już za kilka tygodni!

 

youtube.com/ screen: youtube/hbo polskaKomentarze