[VIDEO] Uderzyła torbą z zakupami w samochód, który na nią zatrąbił. Po chwili wysiadła z niego kobieta i doszło do ostrego starcia!

Od dawna wiadomo, że Rosja to stan umysłu, a poniższe nagranie jak najbardziej potwierdza tę tezę. Do tego zdarzenia doszło na jednej z ulic Moskwy. Widzimy na nim jak kobieta z torbą zakupów przechodzi przez przejście dla pieszych. Przed pasami stoi samochód, a jego kierowca jest wyraźnie zniecierpliwiony bo zaczyna trąbić na pieszą, aby ją pogonić. Kobietę z zakupami tak bardzo zdenerwowało to zachowanie, że uderzyła torbą w auto.

Wtedy doszło do prawdziwego starcia. Okazało się, że za kierownicą pojazdu siedziała krewka laska, która nie pozostała dłużna pieszej. Opuściła samochód na środku skrzyżowania i nie bacząc na innych kierowców postanowiła się bić! Szybko jednak przekonała się, że kobieta z zakupami nie da sobie w kaszę dmuchać. Kiedy szala potyczki wyraźnie przechylała się na korzyść pani z zakupami z odsieczą zmotoryzowanej ruszyła koleżanka.

 

 

ZOBACZ:[VIDEO] Skandaliczne zachowanie Neymara po przegranym meczu! Uderzył kibica w twarz, tylko dlatego, że (…)

 

 

Wtedy doszło do prawdziwej wymiany ciosów. Na szczęście eskalacji przemocy zapobiegli świadkowie całego incydentu, którzy rozdzieli walczące ze sobą niczym lwice panie. Kto wie jakby zakończyła się ta potyczka, gdyby nie szybka reakcja gapiów. Trzeba jednak przyznać, że rosyjskie kobiety są naprawdę groźne i lepiej z nimi nie zadzierać.

 

 

źródła: youtube.com, foto youtube.comKomentarze