piwo

[VIDEO] W czasie Wielkiego Postu nic nie je, a pije tylko piwo! Pierwsze efekty przerosły jego najśmielsze oczekiwania!

Del Hall z Cincinnati w USA wpadł na niebywały pomysł. Mężczyzna postanowił, że przez 40 dni Wielkiego Postu jedyne co będzie spożywał to piwo! Amerykanin chce w ten sposób zredukować swoją wagę i poćwiczyć silną wolę. Dieta przynosi efekty, ponieważ po 8 dniach głodówki schudł już aż 7 kilogramów!

Mężczyzna przyznał, że pomysł zaczerpnął średniowiecznych mnichów, którzy przez 40 dni Postu unikali jakichkolwiek pokarmów i pili tylko ważone przez siebie piwo. Miało to oczyścić ich organizmy i umysł i przygotować na ponowne przyjście zmartwychwstałego Jezusa. Mężczyzna postanowił zrobić to samo co oni i wcale tego nie żałuje, ponieważ po kilku dniach czuje się fantastycznie.

 

ZOBACZ:Przez miesiąc była w śpiączce. Kiedy po przebudzeniu zaczęła mówić wszystkim opadły szczęki!

 

Amerykanin liczy, że dzięki specjalnej diecie przestanie się obżerać, ponieważ przez większość życia nie żywił się zbyt zdrowo. Podstawę jego posiłków stanowiły cukry i tłuszcze. Del Hall zanim rozpoczął głodówkę zasięgnął porady lekarza, który wyraził zgodę. Mężczyzna jest pełen optymizmu i wierzy, że uda mu się wytrwać do końca. Jak przyznał najgorsze były pierwsze 3 dni potem poszło z górki.

 

 

źródła: o2.pl, youtube.com foto youtube.com

 

Komentarze