[VIDEO] Wstrząsający wypadek na peronie. 4-latek próbował sam wsiąść do pociągu, chwilę później stało się coś strasznego!

4

Do przykrego incydentu doszło na dworcu w Sydney (Australia). Kamery zainstalowane na stacji nagrały moment, w którym 4-letni chłopiec dosłownie w ułamku sekundy „znika z oczu” swojej mamie. Nagranie pokazuje ludzi oczekujących na przyjazd pociągu. Kiedy ten w końcu wtacza się na stację, dziecko próbuje wsiąść do niego samodzielnie. Wtedy dzieje się coś nieoczekiwanego.

Dużo strachu i nerwów najadła się mama 4-latka, który postanowił pokazać, że potrafi sam wsiąść do pociągu. Dziecko stanęło tak niefortunnie, że zamiast w wagonie znalazło się w szparze między peronem, a wejściem do pociągu. Sytuacja zrobiła się naprawdę dramatyczna, ponieważ gdyby maszynista ruszył dziecko zginęłoby pod kołami. Na szczęście inni pasażerowie w porę powiadomili o nieszczęśliwym zdarzeniu i tragedii udało się uniknąć.

Wypadek to nauczka dla kobiety, która powinna bardziej pilnować swojego syna, stąd apel australijskiej policji. Stróże prawa z „kraju Kangurów” proszą rodziców, by podczas wsiadania z dziećmi do wagonów pociągu zawsze trzymali je za rękę. Wszystko po to, by zapobiec tragediom podobnych do tej jaka wydarzyła się na dworcu w Sydney.

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.comKomentarze