przedmioty

[VIDEO] Założył kamerę, ponieważ zaniepokoił się, że przedmioty z garażu same znikają! Kiedy obejrzał nagranie był zszokowany tym co na nim zobaczył!

72-letni Steve Mckres jak większość emerytów lubi majsterkować. Mężczyzna posiada w garażu własny warsztat i przedmioty do majsterkowania. Jednak od jakiegoś czasu zauważył, że narzędzia, które zostawia na stole same zmieniają położenie. Zaniepokojony długo zastanawiał się czy czasem nie zaczyna mieć problemów z pamięcią. Kiedy upewnił się, że nie, ponieważ przedmioty nadal leżały w innym miejscu niż je zostawił wpadł na chytry plan.

Brytyjczyk postanowił kupić kamerkę i zamontować ją w szopie. W ten sposób chciał dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się ze śrubkami i nakrętkami, która pozostawia na blacie. Rozwiązanie zagadki przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że przedmioty nie są przestawiane przez duchy tylko przez zwykłą mysz, która postanowiła zadbać o porządek w miejscu jego pracy!

 

ZOBACZ:Chciała mieć super selfie, osierociła dwoje dzieci. Wszystko nagrał świadek! [VIDEO]

 

Steve Mickres podczas jednego z wywiadów jaki udzielał przyznał, że był zaskoczony tym co zobaczył na nagraniu. Wytrwała myszka każdej nocy, przez kilka godzin pomagała mu uporządkować bałagan jaki po sobie pozostawił. Mężczyzna  postanowił opublikować nagranie w Internecie,by pokazać wszystkim chyba najbardziej zapracowaną mysz na świecie.

 

 

 

 

źródła: o2.pl, youtube.com, foto youtube.com

Komentarze