[VIDEO] Zaskakujący przebieg spotkania w restauracji! Spokojnie pili kawę, wtedy z akwarium za ich plecami (…)

Mężczyźni którzy spotkali się na kawie w jednej z czarnogórskich restauracji na pewno nie przewidzieli, że będzie ono miało tak zaskakujący przebieg. Zdarzenie miało miejsce w kawiarni w mieście Niksic. Na nagraniu z monitoringu zamieszczonego w lokalu widzimy dwóch mężczyzna rozmawiających ze sobą przy filiżance małej czarnej. Kilka chwil później ich pogawędkę przerywa niespodziewane zdarzenie.

 

 

Z ogromnego akwarium, które znajdowało się za ich plecami w ułamku sekundy wylała się niemal cała woda. Na domiar złego mężczyźni znajdowali się tak blisko, że zostali przemoczeni do suchej nitki. Pęknięty zbiornik raptem dwa dni wcześniej przyjechał do kawiarni z firmy, która go wykonała.

 

 

Prócz strat materialnych, które oszacowano na ponad 30 tysięcy złotych, właściciel lokalu mówi o stratach wizerunkowych. Koniec końców na szczęście nikomu nic się nie stało, a klienci oprócz tego, ze byli cali mokrzy jedynie najedli się strachu. Igor Vucurovic, który pracuje w lokalu zdradził, że firma z Serbii, która wykonała zbiornik nie pokryje szkód, na domiar złego kawiarnia nie była ubezpieczona… Jak pech to pech.

 

 

źródła: fakt.pl, youtube.com foto youtube.comKomentarze