[VIDEO]Kierowca miał tylko sekundę na reakcję! Dzięki niesamowitemu refleksowi uniknął poważnego wypadku!

Gdyby nie niesamowity refleks i umiejętność przewidywania tego, co może stać się na drodze ta historia mogła skończyć się zupełnie inaczej. Kierowca Hyundaia z Rosji niemal w ostatnim momencie uniknął strasznego wypadku! Od kraksy z powalonym drzewem, które spadło przed jego auto dzieliła go krótka chwila. Mimo to zachował zimną krew i wykonał manewr, który uratował mu życie.

Do tej mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło na jednej z dróg w obwodzie Kurskim (Rosja). Nic nie zwiastowało tego, że spokojna podróż w jednej chwili może zamienić się w koszmar. Prosta droga, dobra widoczność i piękna pogoda to idealne warunki do jazdy. Nagle przed białym Hyundaiem zaczyna łamać się drzewo. Kierowca wykonuje szybki manewr i w ostatniej chwili je omija.

 

 

 

Nagranie z tej niecodziennej sytuacji zostało opublikowane w sieci. Internauci zgodnie przyznają, że kierowca zrobił coś niesamowitego. Miał jedną sekundę na podjęcie decyzji. Mimo tak krótkiego czasu na reakcję udało mu się wyjść z opresji. Chwilę po tym jak uniknął wypadku udało mu się opanować pojazd i zatrzymać go na poboczu drogi.

 

 

źródła: o2.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 Komentarze