Viki Gabor zostanie youtuberką?

Viki Gabor w ostatnią niedzielę listopada wygrała Eurowizję Junior śpiewając piosenkę „Superhero”. Tym samym „korona” została w naszym kraju. Gratulowali jej prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki i wielu Polaków.

 

Viki Gabor ma teraz szeroką perspektywę na lata. Zwycięstwo w prestiżowym muzycznym konkursie dla dzieci zmienił jej życie i zapewnił jej byt w polskim świecie medialnym. Nic więc dziwnego, że najpopularniejsza polska nastolatka będzie chciała teraz odcinać kupony od swojego historycznego zwycięstwa.

 

Ofert pracy ma całkiem spory. Co rusz pojawiają się spekulacje na temat prowadzenia programów czy brania udziału w różnych projektach. Ostatnio ma wiele wspólnego z YouTubem, który jak wiadomo, zarabia głównie na dzieciach i młodych widzach. Jak wygląda epizod Wiktorii na YouTube?

 

12-letnia laureatka Eurowizji Junior zgodziła się na udział w projekcie, który, umówmy się, nie jest związany z muzyką czyli jej głównym zainteresowaniem. Wiktoria zgodziła się bowiem na udział w filmiku Oli Nowak, która szybko pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze zwyciężczynią Eurowizji dla dzieci. Na pamiątkową fotografię załapał się też znany w młodszym środowisku youtuber Danny Ferreri.Dziś nagrywamy z niesamowicie utalentowaną Viki Gabor i wysyłamy Wam buziaki, Wy też nam wyślijcie w komentarzu – napisała „w języku youtuberów” influencerka.

 

Od razu w sieci pojawiło wiele komentarzy na temat rozpoczęcia przez Wiktorię kariery na YouTube. To mogłoby być po pierwsze kolejnym zastrzykiem dużej gotówki, po drugie zapewnić jej przyszłość na dłuższy czas, a po trzecie mogłaby nadal promować siebie i wykorzystywać sukces na Eurowizji na długie lata. Internauci piszą, aby Wiktoria założyła swój kanał i życzą jej sukcesów w tym przedsięwzięciu. Czy jednak Wiktoria faktycznie zwiąże się z YouTubem? Czas pokaże.

 

ZOBACZ TEŻ: Lech WAŁĘSA po operacji ODZYSKAŁ wzrok!

 

Przypomnijmy: Wiktoria urodziła się 24 lipca 2007 roku w Hamburgu. Po narodzinach zamieszkała z rodziną w Polsce, a następnie w Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach ponownie przeniosła się do Polski i zamieszkała w Krakowie. Zwyciężyła drugą edycję talent show The Voice Kids. A kilka dni temu młoda piosenkarka romskiego pochodzenia wygrała Eurowizję dla dzieci.Komentarze