W czasie imprezy zjadła tajemniczą tabletkę. Kilka dni później zmarła w strasznych męczarniach!

W czasie imprezy zjadła tajemniczą tabletkę. Kilka dni później zmarła w strasznych męczarniach!

Rodzice 19-letniej Milagros Alanis Moyano z Argentyny w życiu nie spodziewali się, że już nigdy nie zobaczą córki żywej. Nastolatka wraz z grupą swoich przyjaciół postanowiła polecieć na Majorkę, gdzie corocznie odbywa się popularny festiwal muzyczny Son Fusteret. Dziewczyna dobrze się bawiła do momentu, gdy ktoś podał jej nieznaną żółtą tabletkę z wizerunkiem ludzkiej czaszki. Kilka dni później Milagros zmarła w okropnych męczarniach.

Śmierć pełnej życia i zdrowej 19-latki był prawdziwym ciosem dla jej najbliższych. Z informacji lokalnych służb wynika, że osoba, która podała młodej Argentynce tabletkę miała powiedzieć jej, że to ekstazy. Badania wykazały, że zawierała ona śmiertelną dawkę trucizny na szczury, która doprowadziła do zgonu Milagros. Mimo wysiłków lekarzy nastolatka zmarła w szpitalu po kilku dniach pobytu.

 

ZOBACZ:Tajemnicza śmierć przed budynkiem Polsatu. Kobieta zmarła przed wejściem!

 

Śmierć młodej kobiety dotknęła jej bliskich. Ojciec Argentynki zamieścił w sieci zdjęcie śmiercionośnej tabletki, która zabiła jego córkę, aby przestrzec inne młode osoby. Mężczyzna apeluje do hiszpańskich policjantów, aby pomogli mu znaleźć mężczyznę, który otruł jego córkę. Tata Milagros obiecał sobie, że zrobi wszystko, aby ten człowiek poniósł zasłużoną karę. Śledczy obiecali, że potraktują sprawę priorytetowo i zrobią wszystko, by schwytać przestępcę.

 

ZOBACZ TAKŻE:Masz bolesne miesiączki? Ten naturalny sposób ukoi najgorsze dolegliwości

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.comKomentarze