W czasie podróży poślubnej jej mąż wpadł do wnętrza wulkanu! Ona bez zastanowienia zrobiła TO (…)!

Clay i Acaimie Chastain w przerażający sposób rozpoczęli swój miesiąc miodowy. Para wybrała się na położoną na Morzu Karaibskim wyspę Saint Kitts i bardzo liczyła, że będą to dla nich niezapomniane chwile. Jedną z atrakcji jaką mieli odwiedzić był wulkan Mount Liamuiga. To właśnie tam doszło do przykrego wypadku. Podczas eksploracji wnętrza wulkanu Clay potknął się i spadł na jego dno!

Na szczęście jego żona zachowała zimną krew i nie spanikowała. Kobieta postanowiła pomóc ukochanemu i wydostać go na powierzchnię. Początkowo próbowała go nawoływać, jednak nie przyniosło to żadnego efektu. Acaimie przyznała później, że bardzo się bała, jednak postanowiła się opuścić na dno wulkanu. Musiała to zrobić, ponieważ liczyła się każda sekunda, a nikt nie był w stanie jej pomóc.

 

 

Ostatecznie Acaimie udało się dotrzeć do ciężko rannego męża. Mężczyzna miał sporo szczęścia, że przeżył upadek z takiej wysokości. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że doznał urazu głowy, kręgosłupa i wstrząśnienia mózgu. Na szczęście jego życie jest niezagrożone. Po kilkutygodniowej rekonwalescencji opuści szpital.

 

 

 

źródła: o2.pl, foto piabay.comKomentarze