W czasie procesu mówiła, że jest zbyt piękna na więzienie! Sąd postanowił ją (…)!

więzienie

Do zaskakującej sytuacji doszło podczas rozprawy sądowej 34-letniej Lauren Cutshaw w Karolinie Północnej. Kobieta była sądzona za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Amerykanka załamała się całą sytuacją i bardzo bała się kary o tego, że więzienie ją zniszczy. Podczas swojego procesu kobieta powiedziała, że jest zbyt ładna, aby siedzieć w więzieniu. Ku zaskoczeniu wszystkich sędzia podjął zadziwiającą decyzję.

Lauren Cutshaw została zatrzymana do kontroli samochodowej w Karolinie Południowej. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 34-latka jest pijana. Wedle obowiązującego prawa Amerykanka została zatrzymana i po 48-godzinnej odsiadce w areszcie stanęła przed sądem. Młoda kobieta próbowała tłumaczyć się ze swojego zachowania, jednak jej argumenty nie przekonały sędziego. Wtedy Lauren zdecydowała się na zaskakujący krok i stwierdziła, że jest zbyt piękna na więzienie!

 

Zaskoczony sędzia podjął szokującą dla wielu obserwatorów decyzję kończąc sprawę polubownie. 34-latka musiała podpisać porozumienie, w którym przyznała się do stawianych jej zarzutów. Wtedy sędzia wycofał zarzuty dotyczące przekroczenia prędkości i posiadania marihuany. Kobieta nie straciła również prawa jazdy. Lauren musiała jedynie zapłacić grzywnę w wysokości 187 dolarów. Oprócz tego musi ukończyć program rehabilitacyjny dla pijanych kierowców.
ZOBACZ TAKŻE:Najpierw zagłodziła swoją 10-letnią pasierbicę, a następnie spaliła jej ciało. SĄD WYDAŁ WYROK
źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

 

Komentarze