W czasie seksu odkrył brutalną prawdę o swojej kochance. Wpadł w szał i zamordował ją z zimną krwią

Z pewnością mężczyzna poczuł się mocno oszukany, ale nic nie usprawiedliwia jego bestialstwa i tego, że odebrał kochance życie. 27-letni Michaił Tichonow będący z zawodu lekarzem, w czasie seksu od razu zauważył, że coś jest z nią nie tak. Gdy poznał prawdę, wstąpił w niego potwór.

25-letnia Nina Sogutska spotkała się z Michaiłem w swoim mieszkaniu. Gdy zaczęli uprawiać seks, mężczyzna mógł przyjrzeć się nagiej kochance i spostrzegł, że jej narządy płciowe wyglądają nieco „podejrzanie”. Wtedy dowiedział się, że jeszcze niedawno Nina była mężczyzną, który zmienił płeć!

 

ZOBACZ: Makabryczne znalezisko w Gdańsku. Policjanci nie mogli ustalić nawet płci ofiary

 

W Michaile zagotowało się. Poczuł się tak dotknięty i oszukany, że gołymi rękami udusił partnerkę. Następnie jej ciało poćwiartował na kawałki. Z lekarską precyzją wyciął wszystkie narządy wewnętrzne, następnie siekał je na kawałki i po trochu spuszczał w toalecie. Głowę, kończyny i tors wyniósł w dużej walizce z mieszkania. Część wyrzucił na śmietniku.

 

Policję zawiadomiła zaniepokojona matka transwestyty. Mundurowi szybko dotarli do Tichonowa, który choć robił wszystko by zatrzeć ślady zbrodni, to na posterunku przyznał się do wszystkiego. Grozi mu nawet 20 lat więzienia.Komentarze