W Korei Północnej tak walczą z koronawirusem! Żeby nie zachorować należy jeść (…)!

Korea Północna jako jeden z nielicznych krajów na świecie przekonuje, że nie odnotowano tam ani jednego przypadku zakażenia koronawirusem. Władze komunistycznej Północy dają wiele wskazówek swoim mieszkańcom, min. co jeść, żeby nie zachorować.

Północnokoreański reżim wystosował kolejny apel i dał szereg różnych wskazówek co robić, by do minimum uniknąć ryzyko zakażenia. Władze Korei Północnej radzą min. żeby nie przyjmować leków, które nie zostały zaakceptowane przez lekarza i nie leczyć się na własną rękę lekami przeciwwirusowymi, które mogą wywołać więcej szkód niż pożytku. Kategorycznie powinno się również unikać picia alkoholu, który osłabia system odpornościowy. Ludzie zajmujący się ochroną zdrowia w rządzie Kim Dzong Una radzą, aby leczyć się tradycyjnymi metodami.

 

ZOBACZ:Makabryczne odkrycie w zbiorniku wodnym! Na jego dnie znajdują się szczątki nawet 30 tys. ofiar (…)!

 

 

Według wytycznych przekazanych mieszkańcom Korei Północnej wskazane jest jedzenie dużej ilości czosnku, cebuli i miodu. Prócz tego należy ograniczyć wychodzenie z domu, a jeśli to konieczne zakładać maski ochronne, które należy wymieniać lub prać po każdym użyciu. Poproszono również o zaprzestanie używania antybiotyków, które nie działają na wirusy. Choć komunistyczne władze z Pjongjangu przekonują, że kraj jest wolny od koronawirusa i nie odnotowano tam żadnego przypadku zakażenia innego zdania jest Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Wszystko na to wskazuje, że władze z Kim Dzong Unem na czele kłamią, by zataić prawdziwy obraz pandemii w Korei Północnej.

 

ZOBACZ TAKŻE:MIAŁA KORONAWIRUSA! Opisała, CO DZIAŁO SIĘ z jej ciałem

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 

 

 

 Komentarze