W Sharon Stone trafił piorun. Stało się to podczas… prasowania!

Sharon Stone wystąpiła u Bretta Goldsteina w podcaście Filmy do pochowania i podzieliła się niezwykłą historią rażenia piorunem.

Sharon Stone (62 l.) to amerykańska aktorka okrzyknięta symbolem seksu, po roli w filmie Nagi Instynkt (1992). Stone miała dwóch mężów, jednak z ostatnim rozwiodła się w 2004 r. Aktorka ma też trzech adoptowanych synów.

 

Jak widać, mimo światowej sławy Sharon nie stroni od prac domowych. I właśnie podczas prasowania została trafiona piorunem. Jak opowiada aktorka, jedną rękę miała na kranie, drugą trzymała żelazko. Sharon chciała napełnić pojemnik z wodą do prasowania.

 

Gdy odkręciła kran, trafił w nią piorun! Jak się później okazało, wyładowanie elektryczne miało miejsce w przydomowej studni i prąd był w wodzie.

 

do zdarzenia doszło w domu Sharon Stone – https://www.instagram.com/sharonstone/

 

Uderzenie było tak silne, że Sharon rzuciło przez kuchnię, uderzyła w lodówkę i straciła przytomność. Tam znalazła aktorkę jej mama i zawiozła do szpitala. Piorun miał wielką moc, bo Stone przez 10 dni była „naładowana” prądem. Codziennie musiała jeździć do szpitala, by zrobić sobie badania.

 

Sharon Stone nie powiedziała, kiedy miało miejsce to nietypowe zdarzenie. Musiało to być jednak jakiś czas temu, bo aktorka jest już w dobrej formie.

 

Zobacz też: Mistrzyni fitnessu z opadniętym implantem prosi o pieniądze. Ta „potrzeba” Cię rozbawi!

 

 

fot. https://www.instagram.com/sharonstone/Komentarze