W spocie Platformy pojawił się kot Kaczyńskiego!

Najnowszy spot wyborczy Platformy Obywatelskiej bije teraz rekordy popularności w sieci! Wszystko za sprawą kota i Jarosława Kaczyńskiego. Prawo i Sprawiedliwość już dało im odpowiedź: „Hipokryci”. Czy znów będzie walka między dwiema największymi partiami politycznymi w kraju?

 

Dla Platformy Obywatelskiej wydaje się, że każdy pomysł jest dobry, aby zwrócić na siebie uwagę. A także by przyciągnąć do siebie elektorat, który z roku na rok tracą. Jednym z takich manewrów jest spot. Ale ten materiał szczególnie nie przypadł do gustu Prawu i Sprawiedliwości. Obóz tzw. dobrej zmiany jest po prostu wściekły!

 

Jak donosi PO na swoich mediach społecznościowych: „PiS znowu odwraca kota ogonem. Przez lata prowadzą przemysł pogardy i nienawiści, by w końcu oburzyć się, że Obywatele wyrażają o nich krytyczne opinie. Stop tej hipokryzji„. W spocie nie zabrakło słów Jarosława Kaczyńskiego: „jesteście kanaliami!”, a także przestrogi, że Prawo i Sprawiedliwość „daje pozwolenie na hejt i przemoc”.

 

 

Materiał, który zrobił ogromną furorę w sieci, nie przypadł do gustu rządzącym. Na Twitterze opolski oddział Prawa i Sprawiedliwości napisał: „Wasza #hiPOkryzja nie zna granic!
Programu brak, pomysłów brak, tylko hejt Wam pozostał i tak jest od nastu lat! #PlatformaObłudy #PlatformaHejterska#BojówkiKIDAWY”

 

ZOBACZ: D. Sośnierz: „Wisicie na klamce UE i skamlacie o dotację”

 

Internauci zareagowali z aplauzem na ten spot Platformy. Pisali, że „wreszcie pokazali PiSowi jak wygląda ich język od 5 lat”. Można też przeczytać: „Opluwać kogoś to jest dobrze. Być oplutym, to jest tragedia i płacz w mediach”, „Bardzo ładny spot – a ileż w nim prawdy. Brawo pomysłodawcy”.

 

 

Źródło: Facebook, TwitterKomentarze