W takiej POZYCJI Edyta Pazura gotuje Cezaremu obiad! (FOTO)

Cezary Pazura pochwalił się kolejnym talentem swojej żony.

Wiemy już, że Edyta Pazura wspaniale wychowuje dzieci, prowadzi bloga i fotografuje. Do tego dochodzi talent kulinarny w oryginalnym wydaniu.

 

Edyta i Cezary – https://www.instagram.com/czarekpazura/

 

Dziś w wielu miejscach Polski było upalnie, może więc i państwa Pazurów dotknął letni żar? Tak czy owak, Cezary podzielił się na swoim instagramie zdjęciem z kuchni. Na fotografii widać Edytę „przy garach” czyli gotującą obiad. Czarek napisał:

 

Lubię Jej niedzielne gotowanie! Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka. Było smacznie jak zwykle Edytko🥰❤️💋 @edyta_pazura #niedzielnyobiad #ukochanażona #piękno #kobietawkuchni #smacznego #zakochanisawsrodnas

 

Ale zwykłe przygotowywanie posiłku byłoby zapewne nudne, więc Edyta stawia na oryginalność. Po pierwsze ubrana jest w kostium kąpielowy, jako typowo kuchenny ubiór(?). Po drugie przy kuchence stoi w znanej z jogi pozycji, czyli w pozycji drzewa. To ćwiczenie polega na położeniu stopy jednej nogi na udzie drugiej oraz podniesieniu wyprostowanych rąk do góry. Tego ostatniego Edyta już nie mogła zrobić, bo przecież musiała gotować!

 

gotowanie w pozycji Vrksasana (drzewa) – https://www.instagram.com/czarekpazura/

 

Zdania internautów były podzielone co do tego sposobu gotowania. Męska część w większości była zachwycona taką żoną w kuchni. Panie z kolei powiedziały, że one też często tak sobie stoją „na bociana” podczas gotowania. Były też i głosy odwołujące się do względów praktycznych:

 

Ależ gorąco musi być w tej kuchni … 😉

 

Ależ wciąga brzuch . Daj spokoj Edyta , każdy jest człowiekiem

 

ten strój ma jeden skutek uboczny. Ile razy mi olej prysnął na ciało to chyba nie zliczę. Więc Pani Edyto – ostrożnie 😉

 

A jak Wam się podoba styl gotowania Edytki?

Polecamy: Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek. Chodzi o Henia!Komentarze