W wyjątkowy bestialski sposób zamordowała swoje dzieci, następnie spaliła je w lesie. Teraz usłyszała wyrok za tę straszliwą zbrodnię!

Ta kobieta to potwór, który schował się w ludzkiej skórze. 27-letnia Elena Karimowa najpierw w bestialski sposób zamordowała swoje dzieci, a następnie spaliła je w lesie. Cała tragedia rozegrała się w Rosji. 4-letnia córeczka i 2-letni synek zostali uduszeni na tylnej kanapie samochodu kobiety. Teraz usłyszała ona wyrok sądu za tę zbrodnię – wyjątkowo niski!

Rozwódka z Niżnego Nowgorodu była istną gwiazdą Instagrama. Jej konto obserwowało ponad 30 tysięcy osób. Wychowywała ona dwójkę dzieci – 4-letnią Khadizhe i 2-letniego Suleimana. Dokładnie 25 kwietnia zeszłego roku monitoring nagrał kobietę jak tankuje Kię Rio na stacji benzynowej, gdzie kupuje również podpałkę do grilla i czekoladę. „Daily Mail” donosi, że godzinę później zatrzymała pojazd i w bestialski sposób zamordowała dzieci dusząc je. To co zrobiła później przechodzi ludzkie pojęcie. Zwłoki próbowała spalić. Musiała jednak zrobić coś z kościami – zapakowała je do samochodu i odjechała. Zabrała je do domu, a na drugi dzień postanowiła pojechać do pewnego pustostanu i tam próbowała je spalić. Początkowo myśleli, że spalone szczątki należą do psa. Kiedy przyjrzeli się im bliżej, uświadomili sobie, że to ciała dwojga dzieci – powiedział Jiewgienij Katyszew, mieszkaniec okolicy. Została ona skazana na 19 lat kolonii karnej.

 

ZOBACZ:Amerykanie budują TO w Polsce. Rosja dostaje kolejny powód do rozpętania III Wojny Światowej?

 

Ciężko uwierzyć w to, jakimi bestiami mogą okazać się ludzie. Takie rzeczy, jeszcze własnym dzieciom… Powinna usłyszeć wyrok dożywocia!

źródło: fakt.pl fot. screenshotKomentarze