Walka o ŻYCIE Zenka Martyniuka! „Lekarze będą musieli…”

Dramat artysty disco polo! Trudny moment Zenona Martyniuka!

Gwiazdor muzyki disco-polo w szpitalu. Chodzi o znanego wszystkim Zenka Martyniuka. „Popularny Zenon Martyniuk – lider zespołu Akcent trafił do szpitala, gdzie walczy o życie” – czytamy na portalu Super Expressu.

Król polskiego disco polo trafił do szpitala w Białymstoku. Fani artysty są zrozpaczeni, miliony osób wspierały Zenona w tym trudnym okresie. Zenek Martyniuk wraz z grupą Akcent śpiewa i koncertuje już od wczesnych lat 90. Całej Polsce jest znany przede wszystkim z największych hitów disco polo w kraju – „Przez Twe oczy zielone”, „Prawdziwa miłość to Ty” , czy „Królowa Nocy”. Obok zespołu Boys Zenek jest niewątpliwie pionierem tego gatunku muzycznego nad Wisłą. Niestety przekazano dramatyczne informacje. Zenek Martyniuk znalazł się w szpitalu przez…

atak wyrostka robaczkowego. Zdarzenie miało miejsce w 2015 roku, jednak fani powracają do niego do dziś. Wtedy to trwała prawdziwa walka lekarzy o życie artysty. Zenek miał rozlane zapalenie wyrostka robaczkowego. Ponadto jego ogólny stan był dość poważny. Fani modlili się o jego szybki powrót do zdrowia. Wyczekiwano także jego kolejnych występów. Niestety Zenek przez jakiś czas zamiast na scenie przebywał w szpitalnym łóżku.

– Zenek miał poważne bóle z wtorku na środę, a w piątek mocno się nasiliły, niestety zamiast dać koncert trafił do szpitala w Białymstoku. Tam wyszło, że rozlał mu się wyrostek robaczkowy. Z tego, co wiem wszystko już zostało oczyszczone. Jednak w ranie zbiera się ropa, lekarze starają się by nie doszło do zakażenia – powiedział znajomy gwiazdora.

-Lekarze będą musieli go uratować. Inaczej sobie tego nie wyobrażam – mówił w 2015 roku jeden z przyjaciół Zenka.

Wszyscy bali się o życie i zdrowie Martyniuka. Na szczęście mimo trudów cała operacja zakończyła się sukcesem i Zenek mógł powrócić do swojej pasji.Komentarze