Warszawa: 35-latek terroryzował mieszkańców bloku. Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów

Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji – Śródmieście zatrzymali mężczyznę, który terroryzował mieszkańców bloku przy ulicy Polnej. 35-latek jest podejrzany o pobicie kobiety w ciąży oraz dwóch mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w jednym z warszawskich bloków. Według zeznań mieszkańców 35-latek najpierw miał wtargnąć do jednego z mieszkań, gdzie uderzył napotkanego tam mężczyznę, a następnie grozić pozostałym lokatorom śmiercią. Kolejną ofiarą jego agresji była ciężarna kobieta w windzie. Ta również została przez niego pobita. Gdy na pomoc zareagował kolejny mieszkaniec bloku, również i on został uderzony przez napastnika. 35-latka obezwładnił dopiero patrol policji, który przybył na miejsce.

 

 

 

Okazało się, że mężczyzna miał we krwi dwa promile alkoholu. Na podstawie zeznań świadków można również przypuszczać, ze agresywny 35-latek mógł być także pod wpływem narkotyków lub dopalaczy.  Za swoje zachowanie zatrzymany usłyszał łącznie sześć zarzutów. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

ZOBACZ:Na pierwszy rzut oka wszystko było w porządku. To nie było jednak przypieczone ciasto [WIDEO]

 

 

 

 

foto pixaby / źródło se.pl / tvnwarszawa.tvn24.plKomentarze