WARZYWO, które zwalcza bakterie i wirusy w MGNIENIU OKA! Czy masz je w swoim domu?

Regularne spożywanie czosnku wzmacnia i odtruwa organizm oraz ma zastosowanie antynowotworowe. Udowodniono, że czosnek skutecznie zwalcza patogeny i wpływa na kondycję układu krwionośnego.

W ostatnim czasie naukowcom udało się dowieść, że czosnek zwalcza takie bakterie jak m in: salmonella, enterokoki, bakteria coli, pałeczki okrężnicy, wszelkie bakterie układu pokarmowego, moczowego oraz oddechowego.

 

Czosnek zwalcza nie tylko bakterie, ale również groźne dla nas wirusy wywołujące grypę. Czosnek może zapobiegać zachorowaniu, a także zmniejszać intensywność objawów i czas trwania choroby.

 

Jak najlepiej wykorzystać leczniczy potencjał czosnku?

Okazuje się, że najbardziej skuteczny jest surowy czosnek spożywany codziennie po jednym ząbku . Czosnku nie należy jednak przesadnie stosować, gdyż nie każdemu może on sprzyjać. Na pewno powinny z niego zrezygnować matki karmiące piersią oraz dzieci do 1 roku życia.

 

ZOBACZ TEŻ:Udusiła synka i zakopała na podwórku. Po wszystkim zrobiła COŚ NIEWYOBRAŻALNEGO

 

W jesienne i zimowe wieczory idealną miksturą na ochronę przed przeziębieniem jest szklanka ciepłego mleka z ząbkiem czosnku, odrobiną masła oraz łyżką miodu.

 

Źródło:zdrowepasje/pixabayKomentarze