Ważny apel Anety Kręglickiej! Mówi o koronawirusie…

Ważny apel Anety Kręglickiej! Mówi o koronawirusie. W swoim Instagramowym wpisie, była Miss Świata poprosiła Polaków o zachowanie zdrowego rozsądku i odpowiedzialności.

Ważny apel Anety Kręglickiej. Była Miss zamieściła na Instagramie pewną refleksję… 

Aneta Kręglicka to polska modelka, fotomodelka, bizneswoman, ale również ambasadorka marki Apart Diamonds, urodzona 23 marca 1965 roku w Szczecinie. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia oraz I wicemiss Miss International, a także tytułu Miss Świata w 1989 roku. Jest absolwentką studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie pani Aneta jest  żoną reżysera Macieja Żaka. Para doczekała się ukochanego syna, Aleksandra. 

 

 

 

Aneta Kręglicka zabrała głos, w związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem. W swoim wpisie Miss Świata apelowała do zachowania szczególnej higieny oraz izolacji. Według Kręglickiej temat koronawirusa w Polsce jest „cholernie” poważny i nie powinno się go bagatelizować.

 

 

 

Spacer z synem, zabawa z psem, leżakowanie z książką, kawa ze śmietanką. Taka kwarantanna to na pewno nie dramat. Ale moi drodzy, nie jest wesoło. Mam nadzieję, że wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć niestety nie wszyscy. Nie sądzę, że się wymkniemy, ale może wspólnym nawoływaniem do rozsądku, izolacją, higieną, powszechną dyscypliną unikniemy sytuacji, którą w tej chwili przeżywają Włosi czy Hiszpanie. Bo to wszystko jeszcze przed nami, bo to dopiero początek. Zdajmy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności i potraktujmy to cholernie poważnie – napisała w swoim poście na Instagramie pani Aneta Kręglicka.Komentarze