Wchodzi PROGRAM 5000+! Aby otrzymać pieniądze wystarczy…

Wchodzi PROGRAM 5000+! Aby otrzymać pieniądze wystarczy…

Wchodzi program 5000+. Jednak w tym przypadku nie będzie on finansowany z budżetu rządu.

Nowy program 5000+ wchodzi w życie Tym razem jednak nie będzie on finansowany z budżetu rządu. Pomysłodawcą liczą na osiągnięcie sporego sukcesu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Psy ugotowały się żywcem. Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie warszawskiego…

 

Pomysłodawca projektu

 

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie sześciu województw: wielkopolskim, lubuskim, zachodnio-pomorskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim i dolnośląskim. To właśnie ten sklep jest pomysłodawcą programu „Ambasador Rozwoju”, który wewnętrznie określa się mianem „programu 5000+”. O co dokładnie chodzi? Projekt przewiduje wynagradzanie finansowe franczyzobiorców za pomoc w znalezieniu kolejnych osób chętnych do prowadzenia franczyzowego sklepu.

 

 

Sieć w zamian za pomoc oferuje 5000 zł, stąd nazwę programu okrzyknięto wewnętrznym 5000 +. Chata Polska liczy na to, że dzięki nowemu programowi uda się dalej rozbudowywać sieć punktów detalicznych. W zeszłym roku operator przekroczył symboliczną granicę 300 sklepów. Z informacji przekazanych przez portal Wiadomości Handlowe, że w styczniu ubiegłego roku sieć tworzyło 268 sklepów, podczas gdy rok wcześniej 247. W ujęciu brutto (bez uwzględnienia zamknięć), w 2019 r. do sieci Chaty Polskiej udało się przyłączyć 64 nowe placówki.

 

Franczyza Chaty Polskiej występuje w 4 formatach: VIP, Premium, Standard i Partner, dopasowanych do różnych potrzeb. Modele opierają się na blisko 20 latach doświadczenia we współpracy z Właścicielami sklepów. Klient w sposób świadomy wybiera biznes, jaki chce prowadzić i na jakich zasadach wsparcia.

źródło: wiadomości handlowe
fot. pixabay

 Komentarze