Weronika Książkiewicz o rozbieranej sesji w „Playboyu”! Drugi raz…

Weronika Książkiewicz w 2008 roku wystąpiła w rozbieranej sesji do magazynu „Playboy”. Choć od tej chwili minęło wiele lat aktorka nadal żałuje swojej decyzji. Przyznaje, że drugi raz nie przystąpiłaby na propozycję, którą zaproponowali jej przedstawiciele czasopisma.

Weronika Książkiewicz urodziła się w 1981 roku w Moskwie. W 2005 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Zadebiutowała rolą Józi w spektaktlu „Poszaleli” Aleksandra Fredry. Występowała w następujących filmach: „Planeta Singli”, „Planeta Singli 2”, „Los numeros”, czy „Podejrzani zakochani”.

Na okładce „Playboya” Książkiewicz pozowała w futrzanej czapce – i niczym więcej. Aktorka, z perspektywy czasu, nie jest jednak zachwycona efektem.

Nie jestem do końca zadowolona z tego, jak ta sesja wyszła jeśli chodzi o aspekt czysto artystyczny – tłumaczyła Weronika. Zrobiłam to z próżności. Ale możemy się uczyć tylko na swoich błędach. Przyjmuję to jako lekcję. Myślę, że taka sesja mogłaby pomóc aktorce bardzo grzecznej, poukładanej. Mogłaby w inny sposób ją pokazać. Jeśli chodzi o nagość w mojej karierze to jest ona nieustanna. Propozycje ról, które dostaję, zawsze mają sceny rozbierane.

Mimo, że Weronika nie zdecydowałaby się po raz drugi na sesję w magazynie dla panów, przyznaje, że nagość to nieodłączna część jej zawodu. Celebrytka zamieściła jakiś czas temu na Instagramie nagie zdjęcie z jeziora.

Źródło: Gwiazdy Cejrowskiego

Zobacz też: BOHOSIEWICZ wydała KSIĄŻKĘ kucharską! CENA jest SZOKUJĄCO wysoka, bo wynosi aż…Komentarze