Weronika Marczuk urodziła! Wstawiła wzruszający wpis

Weronika Marczuk urodziła! Wstawiła wzruszający wpis do sieci i podziękowała wszystkim pracownikom Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, dzięki którym poród się powiódł. 

Weronika Marczuk urodziła!

Weronika Olena Marczuk to pochodząca z Ukrainy producentka filmowa, prawniczka, aktorka, a także osobowość telewizyjna, która w latach 1995- 2007 była w związku małżeńskim z aktorem Cezarym Pazurą.

Sprawdź też: DRAMAT Julii Wieniawy! „Mam taką tendencję, że zakochuję się w…”

 

Pięć dni temu Weronika Marczuk została mamą! Celebrytka podzieliła się radosną informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Weroniki z córeczką, a także podziękowania dla specjalistów z Instytutu Matki i Dziecka. Córeczka otrzymała imię Anna. 

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko – napisała we wzruszających słowach Weronika Marczuk. 

Podziękowania skierowała w stronę osób, dzięki którym poród odbył się bez dodatkowych komplikacji. Gwiazda podziękowała za „profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków”. 

Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków – dodała w swoim wpisie Marczuk. 

 

Podczas rozmowy z dziennikarką Krystyną Pytlakowską celebrytka wyznała, że córeczka Ania urodziła się 17.01.2020 roku i ważyła bez mała 3,2 kilograma. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz: NIE ZNAŁA ODPOWIEDZI NA TO PROSTE PYTANIE! A Ty jak sobie poradzisz?

Źródło: Instagram

Komentarze