Weszła do sklepu bez maseczki ochronnej! Reakcja pozostałych klientów była natychmiastowa!

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w sklepie ShopRite na Staten Island w USA. Grupa klientów zaatakowała kobietę bez maseczki ochronnej. O mały włos, a doszłoby do linczu zaskoczonej dziewczyny, która próbowała się tłumaczyć. Jej argumenty nie spotkały się z aprobatą rozwścieczonego tłumu. 

Nagranie z przykrego incydentu zostało opublikowane w mediach społecznościowych i popularnych platformach z filmikami. Na zamieszczonym wideo widać sytuację jaka wydarzyła się w sklepie ShopRite na Staten Island w Nowym Jorku. W mieście nadal obowiązuje nakaz noszenia masek w sklepach czy miejscach publicznych. Niestety nie wzięła sobie tego do serca lub o tym zapomniała młoda Amerykanka. Kobieta bez maseczki ochronnej została zauważona przez pozostałych klientów sklepu i wulgarnie zaatakowana. Na nic zdały się jej tłumaczenia, ponieważ pozostałe osoby nakazały jej natychmiast opuścić sklep. 

 

ZOBACZ:Rząd znosi kolejne obostrzenia! Poznaj daty: Do kiedy maseczki? Kiedy otworzą baseny?

 

Na nagraniu słychać jak pozostali klienci sklepu w wulgarnych słowach zwracają się do przerażonej kobiety. Amerykanka została okrążona przez rozwścieczony tłum. Ludzie zaczęli ją pytać dlaczego nie nosi maseczki i naraża innych ludzi na możliwość zarażenia koronawirusem. Sprawa została nagłośniona przez lokalne media, które zganiły nieodpowiedzialną klientkę, jak i pozostałe osoby w sklepie, które nie powinny zachowywać się wulgarnie wobec innego człowieka. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby zdenerwowani klienci zgłosili sprawę personelowi sklepu, który grzecznie wyprosiłby kobietę. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=F6UHtBpVFqk&feature=emb_title

ZOBACZ TAKŻE:Tatiana Okupnik pokazała zdjęcie NÓG po ciąży! STRASZNY WIDOK! (Zobacz!)

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 

.Komentarze