Weszła pod łóżko i czekała na męża! To, co ZROBIŁ było obrzydliwe!

Pewna Amerykanka tak bardzo kontrolowała swojego męża, że aby sprawdzić czy jest jej wierny weszła pod łóżko, by sprawdzić czy jej nie zdradza! Kobieta okłamała go wcześniej, że wychodzi do pracy i wróci wieczorem. Okazało się, że była to najgorsza decyzja w jej życiu!

Susan z Detroit kochała swojego męża i oboje uchodzi za zgodne małżeństwo. Nic nie wskazywało na to, że Rob może ją zdradzać. Kobieta zawsze mogła na niego liczyć. Wszystko zmienił feralny dzień, w którym postanowiła sprawdzić jego wierność. Susan powiedziała mu, że wychodzi do pracy, a tak naprawdę schowała się pod ich małżeńskie łóżko i czekała na bieg wypadków. Szybko okazało się, że jej mąż ma kochanek. Świadczył o tym telefon, który wykonał.

 

Rob zadzwonił do jakiejś kobiety i zapraszał ją do domu. Mówił, że Susan wyszła do pracy i teraz będą mieli spokój do 19. Mężczyzna był bardzo przekonujący i jego żona była pewna, że za kilka minut w domu pojawi się kochanka i będą się kochać na łóżku pod, którym leży. Po kilku godzinach ciszy Susan wyszła spod łoża, jednak zamiast kochanki zobaczyła odręcznie napisaną przez męża kartkę. Okazało się, że Rob ją wkręcił „Słaba z ciebie żartownisia. Jeśli chcesz mnie wystawić na próbę, to na przyszłość upewnij się chociaż, czy ci nie wystają nogi spod łóżka. Zaraz wracam, skarbie”. Susan dostała prawdziwą nauczkę i teraz już wie, że zaufanie w związku to rzecz święta.
źródła: pikio.pl, foto pixabay.com

 

 Komentarze