Widzowie łapali się za głowy! NAPRAWDĘ pokazano to w Dzień Dobry TVN

Widzowie łapali się za głowy! NAPRAWDĘ pokazano to w Dzień Dobry TVN. Prowadzący programu zachowali się skandalicznie. Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysik wyśmiewali wokalistę koreańskiego zespołu BTS, uznając jego wygląd za „niemęski”.

Widzowie łapali się za głowy!

Telewidzowie, którzy mieli okazję oglądać ostatni odcinek programu „Dzień Dobry TVN” nie ukrywają swojego oburzenia. Wszystko za sprawą karygodnego, a zarazem skandalicznego zachowania prowadzących. W programie poruszono temat rankingu TC Candler. Ranking miał na celu wyłonić 100 najpiękniejszych męskich twarzy na świecie. Okazało się, że w 2019 roku najprzystojniejszym mężczyzną na kuli ziemskiej okrzyknięto Jeona Jungkooka, koreańskiego piosenkarza, członka zespołu BTS. Ten wybór nie spodobał się prowadzącym programu śniadaniowego. Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysik zaczęli głosić swoje ksenofobiczne poglądy.

 

 

 

 

Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George’a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka. (…) Najprzystojniejszym mężczyzną świata jest Jungkook – więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym… niespecjalnie bardzo męska, prawda? (…) Włosy zakładam, że farbowane – mówili prowadzący DDTVN.

 

 

 

 

W pewnym momencie Sołtysik odniósł się do wyglądu wokalisty. Nazwał jego twarz „dziecięcą”. Okazał swoją dezaprobatę również wobec fryzury Jeona Jungkooka.

Chłopięca zdecydowanie, niemal dziecięca. Mały książę. Grzywka na pewno nie robi go najprzystojniejszym człowiekiem – dodał Andrzej Sołtysik.

 

Sprawdź: Weronika Rosati wpadła w NAŁÓG! Zrobiła TO przy DZIECKU!

 

 

Telewidzowie uważają, że prowadzący zachowywali się żałośnie i nieprofesjonalnie, biorąc pod uwagę ich kilkunastoletnie doświadczenie w branży dziennikarskiej. Jeden z Internautów postanowił skomentować ostatni odcinek programu „Dzień dobry TVN”.

 

 

 

 

 

Przykre jest, że stacja, która swego czasu tak mocno mówiła o walce z nienawiścią, uprzedzeniami i ksenofobią, wypuściła tak żałosny, zmanipulowany materiał. Chyba że w śniadaniówce obowiązują inne standardy – napisał niezadowolony Internauta.

 

 

A wy co uważacie o zachowaniu prowadzących programu śniadaniowego? Koniecznie opiszcie swoje odczucia w komentarzu pod artykułem.

 

Zobacz: Znana aktorka na KACU w Dzień Dobry TVN? Wideo to hit!

Komentarze