WIEDŹMA z „Oddziałów Putina” zrobiła TO Zełenskiemu! Szokujące NAGRANIE!

Mówi się, że Rosja to stan umysłu. W sieci pojawiło się nagranie, na którym aż nie chce się wierzyć, co robi rosyjska wiedźma ze zdjęciem Wołodymyra Zełenskiego. Zobaczcie, co wyczynia szeptucha.

 

Rosyjskie czary

Rosjanie nie odnoszą żadnych znaczących sukcesów na Ukrainie, jednak władze nie informują o tym rosyjskich obywateli. Stawiają na zupełnie inny przekaz. Chcą podbudować morale i pokazać alternatywne sposoby walki z Ukraińcami. W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie, na którym widać jak rosyjska szeptucha, czyli wiedźma rzuca czary na zdjęcie prezydenta Ukrainy. Niezależna stacja telewizyjna Biełsat opublikowała w sieci szokujące nagranie. Szeptucha złorzeczy nad zdjęciem Zełenskiego:

 

Tej kanalii został rok i trzy miesiące

Telewizja Biełsat przekazała:

Szeptucha z Krasnodaru i członkini organizacji emeryckiej „Oddziały Putina” postanowiłą rzucić urok na Wołodymyra Zełenskiego

 

Rzuciła urok?

Na nagraniu widać szeptucha, która pełni w Rosji rolę uzdrowicielki czy też czarownicy, która robi dziwne rzeczy ze zdjęciem prezydenta Ukrainy. Starszej kobiecie towarzyszy asystent. Na nagraniu słyszymy:

Dzisiaj zobaczymy przyszłość pewnego człowieka. Potrzebuję do tego asystenta i białego proszku, więcej białego proszku. Zaraz się dowiemy, co ukrywa ten szumowina…

Szeptucha napluła na zdjęcie prezydenta Ukrainy i kontynuowała:

Dzisiaj popatrzyłam w przyszłość, został mu rok i trzy miesiące, potem będzie zupa z kotem

Czary szeptuchy rozbawiły internautów. Ci wyśmiewali czynności starszej kobiety nad zdjęciem Wołodymyra Zełenskiego. Pisali:

„Oddziały Putina”  na pierwszą linię! Skoro na nic innego już ich nie stać

Video, Zdjęcie: Twitter/ Biełsat

 

Komentarze