Wielka radość w TVP. Wraca Nina Terentiew!

W latach 1998–2006 Nina Terentiew byłe dyrektor programową w Telewizji Polskiej. Następnie przeszła do stacji Polsat, gdzie również pracowała jako dyrektor programowa.

Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis Wirtualne Media, w styczniu 2023 roku to Edward Miszczak przejmie rolę dyrektora programowego w Polsacie. Nina Terentiew nadal ma pozostać w zarządzie stacji. Tymczasem pojawiły się informacje, że dziennikarka po 15 latach nieobecności zawita do dawnego pracodawcy.

 

https://www.facebook.com/BadzmyRazem.TVP

 

Wiadomość tę podano w programie „Pytanie na Śniadanie”. Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewwski i redaktorka „czerwonego dywanu” – Anna Lewandowska, nie kryli swojej ekscytacji tym faktem.

 

70 lat Telewizji Polskiej, ależ to będzie weekend! „Pytanie na Śniadanie w gwiazdorskiej obsadzie!

– zapowiadał Kurzajewski.

 

I tak w sobotnim PnŚ  pojawi się Marta Manowska. Natomiast w niedzielę Kajra i Sławomir, Rafał Brzozowski, Dariusz Szpakowski, Jan Tomaszewski, Elżbieta Jaworowicz i Nina Terentiew!

 

Pod tą informacją pojawiło się wiele komentarzy. Większość internautów cieszy się na wizytę Niny Terentiew w studio.

Nie zabrakło jednak złośliwości pod adresem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Widzowie pytali, czy w kolejnym odcinku pojawi się pani Smaszcz i pan Hakiel, co było oczywistym nawiązaniem do afery związanej z ujawnieniem związku prezenterów.

 

 

Komentarze