Wielka TAJEMNICA rodziny królewskiej obnażona! Meghan i Harry tak naprawdę…

Książę Harry i jego żona Meghan Markle nie mają łatwego życia. Książęca para co rusz wpada w jakieś nowe konflikty, a cierpliwość do swojego wnuka i jego wybranki miała nawet stracić królowa Elżbieta. Ma do nich żal o niepotrzebną wojnę jaką toczą z mediami. Na wieść o tym, że niesforna para wyjeżdża na sześć tygodni wakacji, królowa miała powiedzieć „Tylko sześć tygodni? Niech wyjeżdżają na zawsze”.

Brytyjskie media niejednokrotnie wspominały, że książę Harry i Meghan swoim niesfornym zachowaniem zdenerwowali nawet królową Elżbietę. Miało o tym świadczyć usunięcie ich portretów z oficjalnego gabinetu królowej. Elżbieta ma szczególny żal do żony swojego wnuczka, która co rusz wdaje się w medialne przepychanki. Rodzina królewska ma pretensje do Markle, że na siłę chce wzorować się na Dianie i wtrąca się w sprawy, w które nie powinna.

 

 

ZOBACZ:Masz DOSYĆ słuchania o KSIĄŻĘCYM ŚLUBIE!? Wiemy, gdzie obowiązuje ZAKAZ ROZMAWIANIA o ślubie HARRY’ego i MEGHAN oraz jakie są KARY za złamanie tego zakazu!

 

Media niejednokrotnie wypominały jej  postępowe poglądy i otwartość. Wiele dzienników podkreślało, że takie zachowanie nie przystoi członkini rodziny królewskiej. Żonie księcia Harry’ego zarzucano również brak manier i, że przyszła na dwór z nizin społecznych. Królowa Elżbieta ma również żal do Meghan o to, że nie umie trzymać języka za zębami przez co często pakuje się w kłopoty. Jak choćby ostatni raz, gdzie księżna zbyt głośno mówiła o chęci zreformowania monarchii.

 

ZOBACZ TAKŻE:Meghan Markle ZASKOCZYŁA wszystkich TYM zdjęciem! Aż trudno uwierzyć, że…

 

 

źródła: pomponik.pl, foto youtube.com

 

 

 

 Komentarze