Wielka tragedia Mandaryny. Popularna niegdyś wokalistka dziś …

Dla Mandaryny najlepszym czasem był związek z popularnym wokalistą Michałem Wiśniewskim. Lider zespołu Ich Troje wylansował swoją byłą żonę. Jednak po rozwodzie Mandaryna nie poddała się. Za wszelką cenę chciała udowodnić, że jej talent muzyczny zachwyci całą Polskę.

 

Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Marta Wiśniewska znana jako Mandaryna przez jakiś czas była sama. Ale i do jej serca zapukała miłość. Przez dłuższy okres związała się z przystojnym i wysportowanym prawnikiem z Lublina – Pawłem Wójcikiem. Wydawało się, że poważny związek Mandaryny z Wójcikiem jest niczym jak z bajki.

 

Popularna niegdyś piosenkarka często pojawiała się z prawnikiem Wójcikiem na wielu prestiżowych imprezach. Równie ochoczo pozwalała się fotografować na ściankach. Lecz prawdopodobnie para się rozstała. A co ciekawe – Mandaryna założyła sobie profil na Tinderze (aplikacja do poznawania innych osób).

 

Jak sama Mandaryna wyznaje Paweł Wójcik skradł jej serce. W rozmowie z „Rewią” wokalistka mówiła kiedyś o nim i o ich związku:

 

Oboje z moim obecnym partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe (…) Paweł jest z Lublina, dlatego to nie takie proste być ze sobą cały czas. Pracujemy nad tym. Może niedługo trasa Lublin-Warszawa przestanie być w ciągłej budowie

 

ZOBACZ: Mariusz Max Kolonko ma nowy pomysł na siebie. Dziennikarz teraz chce być…

 

Co ciekawe, to właśnie „Rewia” donosi, że prawdopodobnie Mandaryna znów szuka miłości. Powodem miało być założenia profilu na Tinderze. Jak czytamy w „Rewii:”

 

Jeszcze niedawno wydawało się, że Mandaryna jest bez pamięci zakochana w Pawle. Tym większe zaskoczenie wywołało niedawne pojawienie się profilu piosenkarki na… jednym z popularnych portali randkowych! Czyżby związek był już przeszłością, a Marta pozazdrościła byłemu mężowi, Michałowi Wiśniewskiemu, który właśnie tam odnalazł niedawno nową miłość?

 

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć szczęścia w poszukiwaniu swojej drugiej połówki.

 

Źródło: jastrzabpost, foto: kolaż Instagram

 Komentarze