Wielki smutek Andrzeja Dudy. Okazało się, że niestety…

Dla Andrzeja Dudy nie jest to wesoły czas. Problemy związane z życiem politycznym i kolejnymi utarczkami wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości dają mu się we znaki. Pomijając wszystko: w maju Polacy wybiorą nowego Prezydenta RP. I niestety okazało się, że…

 

jak przewidują wszystkie sondaże, prezydent Andrzej Duda nie wygra wyborów w pierwszej turze. Dla prezydenta Andrzeja Dudy nie jest z pewnością to wesoła informacja. Tak samo jak i dla całego środowiska PiS, które było przekonane o zwycięstwie w I turze.

 

Ale pomimo tej niekorzystnej informacji o niewygraniu w I turze w majowych wyborach prezydenckich Andrzej Duda ma powód do radości! Okazało się, że w kolejnej, czyli drugiej turze odnosi zwycięstwo. Możemy być jednak przekonani, że przez te ostatnie cztery miesiące kampanii prezydenckiej, która de facto jeszcze się nie zaczęła, będziemy świadkami ostrej rywalizacji.

 

Jak czytamy na portalu „Wirtualna Polska” Andrzej Duda w I turze zająłby 43%., a drugie miejsce Małgorzata Kidawa-Błońska 23,3%. Z kolei druga tura przynosi zupełnie inne poparcie! Gdyby ta para stanęła w II turze to: dotychczasowy Prezydent wygrałby z wynikiem 47,8%, a kandydatka PO 40,8%. Ponad 11% respondentów jeszcze nie ma  zdania. Szykuje się walka głównie o głos niezdecydowanych!

 

ZOBACZ: Zapendowska OSTRO o zespole „Piękni i młodzi”: „Niech oni lepiej zajmą się…”

 

A jak w sondażu wypadli inni kandydaci? Robert Biedroń (Lewica, Wiosna) 7,3% badanych, Władysław Kosiniak-Kamysz 7%, Krzysztof Bosak i Szymon Hołownia po 5,3%. Ponad 7% badanych jeszcze nie wie na kogo odda swój cenny głos w maju przy urnie.

 

Źródło: „Wirtualna Polska”Komentarze