WIELKIE załamanie POGODY! Przygotujmy się na CHŁÓD!

Będzie wielkie załamanie pogody! To nie są żarty! Będzie zimno! Co się stanie? Okazuje się, że…

Arktyczne powietrze zatrzyma nam wiosnę! Ochłodzenie przyjdzie do nas za sprawą układu niskiego ciśnienia. Ten znad Skandynawii przejdzie nad Bałtyk. Do tego zawita do nas front atmosferyczny, za którym przyjdzie arktyczne powietrze.

Zobacz także: Michał Wiśniewski na ROMANTYCZNYM zdjęciu z żoną! Ale SŁODKO!

W czwartkowy poranek za zachodzie Polski było nawet -2°C, na wschodzie około 6°C.

– W piątek, sobotę i niedzielę, a nawet w poniedziałek, pogodę nadal będzie determinował niż z pogranicza Finlandii i Rosji oraz chłodne powietrze pochodzące z Arktyki. Na ogół będzie pochmurno, choć niewykluczone są przejaśnienia i rozpogodzenia. W całym tym okresie pojawią się przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem a chwilami nawet samego śniegu. Na szczęście opady nie będą intensywne – podali synoptycy Instytutu Metrologii i Gospodarki Wodnej.

Temperatura maksymalna w dzień będzie w granicach 6°C-10°C. Rano będzie jednak zimno, a przy gruncie mogą wystąpić przymrozki.

Zobacz także: Są wątpliwości w sprawie przyjęć komunijnych! Okazuje się, że…

Chłód będzie z nami do połowy przyszłego tygodnia. Przygotujmy ciepłe kurtki i szalki oraz czapki. Nie dajmy się przeziębieniu! Teraz aura naprawdę jest mocno zmienna. Nie dajmy się oszukać, że jest już lato.

Fot. Pixabay

Źródło: IMGWKomentarze