wielkopolska, spalony dom i trzy zwęglone zwłoki

Wielkopolska: Trzy ZWĘGLONE CIAŁA w domu w środku lasu. NIKT nie wie kiedy doszło do tragedii, ani co ją spowodowało!

Od niedzieli na miejscu zdarzenia pracuje wielkopolska policja. Jednak może się okazać, że pożar miał miejsce nawet dwa tygodnie wcześniej!

 

To naprawdę tajemnicza sprawa, którą żyje Wielkopolska. Miejscowość Kaziopole w gminie Rogoźno stała się miejscem makabrycznej tragedii. Matka kobiety, która zamieszkiwała dom na uboczu, w środku lasu, zawiadomiła służby, gdyż od jakiegoś czasu nie miała z córką kontaktu.

 

Przybyłe na miejsce służby, które miały sprawdzić, co dzieje się z kobietą nie znalazły domu, a wygaszone pogorzelisko! Budynek spłonął niemal doszczętnie, a wewnątrz natrafiono na zwęglone zwłoki trzech osób. Obecnie trudno nawet ustalić kiedy mogło dojść do tragicznego pożaru.

 

Mieszkańcy miejscowości twierdzą, że nie zauważyli w ostatnich dnia ani dymu, ani ognia. Najwyraźniej nikogo nie interesował też los sąsiadów żyjących z dala od reszty. Policja badająca tą sprawę nie chce udzielać większej ilości informacji, ale już to co wiemy sprawia, że można snuć wiele, bardzo różnych teorii! Czy ktoś celowo podpalił budynek? Czy coś złego wydarzyło się tuż przed pożarem? Niestety, na razie musimy poczekać na ustalenia śledczych.

 

Jak to możliwe, że w dzisiejszych czasach mogło dojść do takiej tragedii i przez przynajmniej kilka dni nikt nic nie zauważył? Okazuje się, że nawet w naszym kraju są miejsca zapomniane przez ludzi – nawet w tak ludnym województwie jak Wielkopolska!

rmf24.pl/zdjęcie ilustracyjne/youtube.comKomentarze